Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


QR code

Interiérové a fasádní barvy HET – Barvy u nádraží Čáslav

Oficiální web: http://www.barvarna.cz

Špičkové interiérové a fasádní barvy HET v několika výrobkových řadách. Bílé i tónované materiály, penetrace, tónovací barvy HETCOLOR a pomocné přípravky. Míchání barev v 1950 odstínech. Doplňkově je v nabídce tónovaný DULUX.

Projděte si prohlídky, přijďte na web, přijďte za námi a vzneste svoje požadavky – budete spokojeni s osobním přístupem i finální individuální cenou. Snažíme se pro Vás připravit tu nejlepší nabídku z produkce špičkových českých firem a oproti tomu i světových jedniček. KVADRANT ČÁSLAV, s.r.o. je firma s více než 15ti letou tradicí, zkušenostmi z oblasti tmelů, lepidel, nátěrových hmot, AIRLESS strojů a obalových materiálů. Naší prioritou je osobní a partnerský přístup.

Přijeďte se podívat do naší prodejny na výměře cca 100 m2, která se skládá ze tří tématicky zaměřených místností + míchárna a prodejní sklad se zásilkovou službou. Nechte do sebe zapadnout Vaše potřeby a naše možnosti. Pohodlně zaparkujete na vyhrazených parkovacích místech přímo před prodejnou v Čáslavi, Husova ulice 215, u nádraží ČD - www.BARVARNA.cz. Najdete nás také na Facebooku (najdete tam novinky a další zajímavá videa), zboží si můžete objednat také prostřednictvím našeho eShopu Barvárna.cz.

napoveda nejblizsi kosik
GPS: 49°54'52.470"N, 15°23'37.569"E

Tato prohlídka je zařazena v těchto tematických skupinách: Obchody barvy-laky, drogerie, Potřeby pro řemeslníky


3. 2. 2012Tmely, lepidla, spreje a malířské potřeby – Barvy u nádraží Čáslav
Tmely, lepidla, spreje a malířské potřeby – Barvy u nádraží Čáslav (Čáslav)
3. 2. 2012Lazury, laky, emaily, ředidla – Barvy u nádraží ČáslavLazury, laky, emaily, ředidla – Barvy u nádraží Čáslav (Čáslav)

vysvětlivky barev
Nahoru

Nejbližší virtuální prohlídky k právě prohlíženému místu:

NahoruV seznamu výše najdete další virtuální prohlídky míst, která jsou nejblíže právě zobrazovanému. Náš TIP je označen barevnou ikonkou (zlatou hvězdou, barevným domečkem) a ztučněn. Vzdálenosti jsou orientační, přímou vzdušnou čarou. Pěšky, na kole či autem mohou být delší.

Ikona terčík - nachází se na stejné adrese, Ikona domeček - je na stejné ulici či náměstí.

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360