Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


QR code

Historie: Lahůdky Dušek - prodejna potravin - bývalý sklad

Oficiální web: http://www.lahudky-dusek.cz

Takto vypadal sklad firmy. Na podzim v roce 2009 jsme pro Vás za částku cca 1 mil. Kč v těchto prostorách vybudovali zbrusu novou a moderní část prodejny - masnu. Souvislosti s rozšiřováním nabízených služeb jsme také rozšířili počet zamstnanců o další 3.

napoveda nejblizsi kosik
GPS: 49°55'30.580"N 15°27'50.288"E

Tato zobrazená virtuální prohlídka je již historií - zobrazte si novější prohlídku z tohoto místa.

Časová osa - hlouběji do historie:

časová osa - zpět do současnosti -- více do minulosti

14. 10. 2010Lahůdky Dušek - MASO-UZENINY-LAHŮDKYLahůdky Dušek - MASO-UZENINY-LAHŮDKY
13. 3. 2009Lahůdky Dušek - prodejna potravin - bývalý skladLahůdky Dušek - prodejna potravin - bývalý sklad

vysvětlivky barev
Nahoru

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360