Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


Co je to QR kód

QR kód je obdobou čárových kódů, které běžně naleznete na většině produktů v obchodech. QR kód však obsahuje podstatně více informací! Čtečky v chytrých mobilech z tohoto "čtverečku" přečtou zakódovanou informaci o URL adrese a případně hned majitele takového zařízení přesměrují na webové stránky s aktuálními informacemi.

mobil s QR čtečkouMy používáme QR kódy na členské samolepy "Jsme součástí...", natisknout je lze z každé stránky webu a samozřejmě je máme i na vizitkách!

Jestliže chcete číst QR kódy, musíte mít mobilní telefon s fotoaparátem a nainstalovanou čtečku QR kódů. QR kódy Vám umožní rychlý přenos informací do mobilu! Rychlé zadání webové nebo jiné adresy do telefonu bez složitého ručního "datlování" do internetového prohlížeče v mobilu (a pokud máte mobilní data, tak i okamžité zobrazení stránky). Chcete si rychle uložit kontaktní údaje nebo vizitky?

Použití je pak velice snadné. Aktivujete QR čtečku ve svém telefonu, zaměříte obrázek QR kódu a čtečka vám následně tento QR kód naskenuje (otázka mžiku). Na displeji se pak zobrazí obsah QR kódu. Dál je na Vás, jestli si kontakt uložíte, zobrazíte stránku...

QR čtečky - software zdarma do mobilních zařízení

Některé mobilní telefony mají tyto aplikace již nainstalovány jako součást standardního vybavení. Obvykle je však naleznete i na svých aktualizačních webech a službách pro konkrétní typ Vašeho telefonu a operačního systému. Pokud nechcete pátrat (stačilo by zadat "qr" nebo "qr code" do vyhledávače), můžete použít např. čtečku na QR kódy, kterou Vám zdarma nabízí Seznam.cz.

Nahoru

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Při zobrazení stránky s virtuální prohlídkou se obvykle ve vašem prohlížeči prohlídka sama spustí (je třeba mít v internetovém prohlížeči nainstalován Flash Player a případně povolené JavaScripts ve Vašem prohlížeči, což jsou však standardní doplňky a nastavení prohlížečů a tak není nutné něco nastavovat extra). Některé prohlídky se mohou dát samy do pohybu a představit danou scénu.

Virtuální prohlídky jsou interaktivní - na fotku lze kliknout a otočit si ji. Podržíte-li tlačítko myši, můžete myší pohybovat všemi směry a tím se virtuálně rozhlížet. panel nastrojuVe spodní části prohlídky obvykle bývá tzv. panel nástrojů s ikonami (šipky, +, - apod.), kterými si můžete prohlídku také otáčet, pohled přibližovat i oddalovat, některé lze zvětšit na tzv. fullscreen, tedy plnou obrazovku (vráti se z takového zobrazení lze přes stejné tlačítko nebo na klávesnici Esc).

Podporujeme zobrazování virtuálních prohlídek také na zařízeních řady Apple, která používají jako výchozí formát .mov. Mezi kvalitou a formátem souborů virtuálních prohlídek se můžete přepnout. Využijte k tomu tlačítka v pravé části stránky hned pod hlavní nabídkou v červeném pruhu nahoře!

Nahoru >> Další odpovědi na Vaše otázky najdete v sekci FAQ - nejčastější otázky <<

Zaregistrujte se k odběru aktualit a novinek

Objednejte si také virtuální prohlídku. DEJTE O SOBĚ VĚDĚT!

Objednat!. další informace o výrobě, zařazení do katalogu a dalších výhodách se můžete dozvědět v sekci častých otázek - "FAQ" nebo v informacích "O projektu".

Kolik to stojí?

Zhotovení virtuální prohlídky a zařazení do systému můžete mít už za 1.800,- Kč (ceny bez DPH). Ovšem můžete získat i další zvýhodněné bonusy! Projděte si ceník, vyberte si z možných variant a objednejte si nebo nás kontaktujte! Výsledkem pro Vás i na Váš web jsou datové soubory virtuálních prohlídek ve formátech .swf a .mov, které Vám přizpůsobíme na šírku tak, aby se vešly tak akorát také do Vašeho webu. Obvykle do něj vkládáme také informace o firmě/místě, webovou adresu a datum. Získáte tak vlastní stránku s prezentací na tomto portálu a možnou reklamu nejenom na tomto webu!

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360