Virtuální Čáslavsko

Virtuální Čáslavsko - informačně turistický regionální systém virtuálních prohlídek
(součást systému regionální podpory Virtuální-Region.cz)
    Mobil: +420 777 034 847
    E-mail: info@virtualni-caslavsko.cz
    Web: www.virtualni-caslavsko.cz
 


Kolik to stojí?

DEJTE O SOBĚ VĚDĚT! A neváhejte :-) Kdo dřív přijde, ten dřív mele... Rozjíždíme nové a nové propagační kampaně a tam už propagujeme NAŠE ČLENY!

Ceník má dvě části - "pro firmy" a "pro obce". Proč? Je v tom systém - obce Vám, jako firmě či podnikateli, připraví "půdu pod nohama". Budou Vás všemožně podporovat ve Vašem podnikání a počínání. Budeme v obcích a okolí fotit a prezentovat zajímavá i "strategicky výhodná" místa (to jsou taková místa, kde jsou nějaká centra dění, Vaše provozovny, podniky apod.). Ta samozřejmě mohou a budou zajímat návštěvníky, cestovatele, turisty i lidi z regionu - nemohou prostě znát všechno a každého... To je pro Vás potenciál Vašich zákazníků... i v reálu, nejenom návštěvníků Vašich stránek!

Pro MĚSTA a OBCE

Chcete se přidat? Je to snadné! Zaškrtněte volbu č. 1, která je společná pro všechny obce, které se chtějí do programu zapojit.

# Položka ceníku Jednotková cena
1 Zařazení do systému (povinné):
 • Vyrobíme Vám 5x virtuální prohlídku:
  • Dostanete virtuální prohlídky pro svůj web ve formátech .swf, .mov (požadovaných velikostí)
  • Virtuální prohlídka bude zařazena do systému Virtualni-Caslavsko.cz
 • Dostanete obrázek .jpg šíře 1200 px pro vlastní propagaci a prezentace
 • Dostanete 5x samolepu "Jsme součástí..." - samolepa by měla obsahovat ZNAK obce (zvažte, dle podmínek pro používání těchto symbolů, zdalipak je to možné a jestli máte znaky v elektronické podobě "ve křivkách" nebo tiskové podobě)
 • Standardní zařazení do systému obsahuje: nadpis, URL Vašich oficiálních stránek, popisek, QR kód, virtuální prohlídku v různých formátech, mapu s označením místa, GPS souřadnice. Obsahuje-li prezentace více virtuálních prohlídek a míst, jsou zobrazeny jejich náhledové karty.
4.000,-
za kus
2a Přidání dalšího místa do systému (volitelné):

Je to stejné jako při zařazení prvního místa! Vytvoříme skupiny prohlídek a logicky spolu souvisejících míst. Každá z prohlídek může patřit do jiné Skupiny (kategorie) prohlídek - např. na první prohlídce je krajina, na druhé silnice... Každá z prohlídek může obsahovat jinou "akční nabídku" (viz. 5).

1.500,-
za kus
2b Přidání dalšího místa do systému "navrženo systémem" (volitelné):

Je to stejné jako varianta 2a - ovšem protože mohou a pravděpodobně ve Vaší obci budou místa, která jsou frekventovaná a v nichž jsme případně již jednali s některými firmami, nabízíme tyto prohlídky a nejnižší cenu právě proto, že mohou být zajímavá právě pro vaše daňové poplatníky! A tím přispíváte také k jejich rozvoji, neboť v seznamech budou zobrazeni jako další "Nejbližší místa".

800,-
za kus
3 Přidání AKTUALIT (volitelné):

Abychom mohli zobrazovat Vaše aktuality ve Vaší prezentaci, musíte mít nějaký RSS kanál (informační zdroj). Tím by měly být aktuality z Vaší obce, z Vašeho webu! Tyto informace obvykle aktualizujeme 2x denně a mohou být zobrazovány u více (nebo všech) Vašich prohlídek/míst v systému! jako "Aktuality"
Cena zahrnuje zařazení 1 informačního kanálu do systému.

200,-
za rok
4 Umístěte banner na své stránce (povinné):

Na své stránky viditelně umístěte některý z bannerů ze stránky "Podpořte nás". Samozřejmě, že z Vašich stránek bude na prokliknutí směřovat do systému Virtualni-Caslavsko.cz, ovšem nasměrujete jej přímo na stránku s Vaší prezentací!

-
5 Vložení/Úprava a zobrazení AKCE (volitelné):

Informace o Vašich akcích (slevy, nabídky) - obsahuje URL (odkaz směřuje na konkrétní webovou stránku), nadpis, text i obrázky. Akce se může zobrazovat u Vámi zvolených Vašich míst/prohlídek (Zelené pole).
Pokud některé místo v systému je přidružené k akci, pak se všechny tyto náhledy míst jsou označeny zeleně!
Termín i dobu zobrazení si můžete zvolit, poplatek je jednorázový. Max. doba je jeden rok. Akce se musí vztahovat k Vašemu rajónu a ke konkrétní virtuální prohlídce (nebo ke všem).

200,-
za rok
6 Aktualizace místa (při zjevné změně v místě) (povinné dle všeobecných podmínek):

Protože je nutné udržovat informace aktuální, je třeba místa aktualizovat. Pro Vaši motivaci je tato služba výrazně zvýhodněna.
A co víc? Původní popis, fotografie ani prohlídka se nikde neztratí - zařadíme je do HISTORIE! Budete tak mít možnost se v čase vrátit a na vše se podívat s odstupem času.
A co ještě víc? Máte opět nárok na aktualizovanou samolepu ZDARMA, dostanete virtuální prohlídky v různých formátech atd...

1.200,-
za kus
7 Samolepa "Jsme součástí...":

Ke každé nově vyrobené prohlídce a zařazenému místu do systému dostanete samolepu ZDARMA! Dle všeobecných podmínek musí být viditelně umístěna a místo označeno - např. na vstupní dveře apod. Pokud není tato podmínka splněna, je účtován jednorázový penalizační poplatek 800,- Kč. Vyjímku tvoří místa v krajině, ulicích a tam, kde samolepu nebo jiné označení aplikovat nelze - dle dohody ke každému místu.

ZDARMA
za rok
8 Druhá a další samolepa "Jsme součástí...":

Ke každé nově vyrobené prohlídce a zařazenému místu do systému dostanete samolepu ZDARMA! (a tento poplatek se Vás netýká) Pokud se Vám samolepa poškodila nebo jich potřebujete pro označení provozovny více (např. restaurace s více vchody apod.) Samolepu vyrobíme.

150,-
za kus
9 Provoz v katalogu (povinné od dalšího roku):

Cena je uvedena za roční provoz. Uhrazením této částky máte nárok na vyrobení/aktualizaci 1 prohlídky či místa zdarma. Počet virtuálních prohlídek, včetně historie, zařazených v systému je pro obec neomezený. Máte však nárok na některé bonusy (platí vždy ten nejvyšší), pokud splníte určité podmínky.
Bonusy:

 • -3.000 - první rok se tento poplatek nehradí.
 • -3.000 - přesáhne-li celkový objem zakázek (fakturované částky) během předešlého kalendářního roku hodnotu 25.000 Kč, tato položka Vám na další období nebude účtována.
 • - 500 Kč - pokud budeme aktualizovat (nově fotit) již zařazené místo
3.000,-
za rok
Celková předpokládaná částka: 0,-
Máte-li dotazy, kontaktujte nás!
Ceny jsou v Kč bez DPH (20%).

Odesláním tohoto formuláře se dostanete na stránku s objednávkou. Tento krok Vás k ničemu nezavazuje. Pokračujte dál...

A co dál?

Pracujeme s různými propagačními nástroji! Vaše prezentace se může objevit kdekoliv! Letáčky, galerie, obrazy, Facebook, tištěná reklama v multimédiích... A dál? Propagujeme v novinách! A dál? Získáte RSS pro automatickou výměnu dat včetně všech aktualizací FIREM a MÍST Z VAŠEHO RAJÓNU! Získáte archiv s ohlédnutím do historie na místa, která již dávno prošla změnou. A co ještě? Ještě připravujeme a publikujemé různé soutěže s cílem propagace systému i jednotlivých členů a obcí...

My pracujeme PRO TENTO REGION a V TOMTO REGIONU! Nejsme "JEN NA NETU"...

Partneři projektu Lahůdky DUŠEK
Mediální partneři projektu Čáslavské Noviny Caslavsko.net TEP Regionu Svoboda.info Obzory Kutnohorska TV Čáslav Dobrý den a nákup Virtuální prohlídky 360